1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

شرکت نکست استار 

 

PEERLESS 3D SYSTEM

 

NEXT STAR GmbH

 

 

NEXT STAR GmbH یک شرکت راه اندازی جدید در زمینه تحقیقات و تحقیقات با محققان و مهندسان در زمینه ژئوفیزیک، نرم افزار و الکترونیک و ... است. در کشور، با علم و فن آوری آلمان کار می کند. 
این شرکت با تحقیق حرفه ای در علوم زمین با کمک نیروهای با تجربه در زمینه باستان شناسی، ژئوفیزیک و با مطالعه خواص باستانی مناطق مختلف جغرافیایی جهان افتخار دارد. ما تولید و توسعه نسل جدیدی از چند منظوره هوشمند سیستم های ویدئویی برای کشف و مشخص کردن اشیاء دفن شده بر روی زمین.
هدف شرکت این است که محصولات استانداردهای جهانی و کیفیت نام آلمان و ارائه خدمات خاص در سراسر جهان را بر اساس مطالعات منطقه ای و سازگاری دستگاه های با اموال باستانی از تمام نقاط جهان، و همچنین به حداقل رساندن خطاهای انسانی در طول اکتشاف بر اساس هوش. 
این سیستم های هوشمند برای تحلیل اهداف باستان شناسی، نظامی و صنعتی گنجانده شده است. 
این دستگاه ها قادر به تشخیص انواع مختلف گنج، تونل و حفره های زیرزمینی، معادن، کابل ها و لوله ها، و همچنین اشیاء فلزی، سکه، فلزات گرانبها مانند طلا و نقره، گنجینه ها، گنجینه ها و شگفتی ها و 
ناهنجاری های زمین شناسی با بالاترین ثبات با ویژگی های منحصر به فرد و روش های نوآورانه و از بین بردن خطاهای محیطی انسان محسوب می شود.

 
فلزیاب پیرلس آلمان
 
 
گنج یاب پیرلس المان
Template Design: target="_blank">فلزیاب

تماس مستقیم